SCROLL DOWN

Vücut Doku Tedavileri

Sağlıklı bir cilde sahip olan insanlar bile, genellikle estetik kaygıya yol açan veya terapötik bir yaklaşıma ihtiyaç duyan cilt kusurlarından rahatsız olabilir. Ben, siğil, çil, çatlak gibi sorunlar cilt dokusunda oluşmuş olabilir.

  • Cilt kusurları çeşitli boyutlarda oluşur. Ben ve et beni gibi pek çok sorunu içerir. Doku sorunları ise kırışıklıklar, cilt gevşekliği, cilt dokusunda koyulaşma ve pigmentasyonlar olarak kendini gösterir. Örneğin, eller, kollar, dirsekler ve dizlerdeki gevşek ve kırışmış cilt gibi.
  • Doku kusurları için çeşitli başarılı tedaviler vardır. Endişenin nedenine ve ciddiyetine bağlı olarak cilt kusurları konsültasyon ile kapsamlı bir şekilde incelenir. Bu tür kusurların nedeninin ve derinliğinin belirlenmesinden sonra en ideâl tedavi seçilir.
  • Doku kusurları tedavisinde, probleme bağlı olarak ‘Basit Mono Tedavi’ veya tedavilerin bir kombinasyonu olabilir. Tedaviler, ben veya et beni giderme gibi hızlı invaziv bir prosedürden başlar. Kimyasal soyma, retinol soyma veya fibrocell gibi doku hücre gençleştirme ile dolgu gibi enjeksiyonlara kadar devam edebilir.

Öte yandan radyo frekans, lazer ve karbon peeling gibi diğer uygulamaların bir kombinasyonu da gerekebilir. Dermatoloğunuz, konsültasyon ve muayene sonrasında sorununuza göre en iyi tedavi planını size özel hazırlayacaktır.