SCROLL DOWN

Medikal Cilt ve Yüz Bakımları

Medikal Cilt ve Yüz Bakımı; medikal estetik bakımlarını, modern cilt bakımları ve bütünsel terapilerle birleştiren çok amaçlı bir uygulamadır.

  • Medikal tabanlı cilt bakımı klinik bir yaklaşımla ciddi cilt sorunlarını gidermek için hücresel düzeyde çalışır. Tatmin edici sonuçlar elde etmede fayda sağlayacak cilt dostu ve tıbbi olarak kanıtlanmış ürün ve teknikleri kullanmaktadır.
  • Medikal cilt bakımı, kişisel bir cilt bakımıdır. Cilt tipi ve endişelerinin (yaşlanma, düzensiz cilt tonu, pigmentasyon, rozasea, melazma ve akne vb) derinlemesine değerlendirilmesinden sonra, en iyi sonuç için en etkili tedavileri, unsurları ve rutinin ele alınmasını sağlar.
  • Medikal estetik tedavileri, kırışıklıklar yanakları veya dudakları iyileştirmek için dolgu maddeleri gibi belirli endişeleri tedavi ederken medikal cilt bakımı doku seviyesinde yardımcı olur. Yüzün görünümünü ve dolaşımı iyileştirir, cildin bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Medikal estetik doğru estetik prosedürlerin seçilmesine yardımcı olacak bir tedavi olanağı sağlar. Bilinmeyen yan etkileri veya alerjilerin önlenmesini ve uygulanacak medikal tedavilerin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur. Kronik cilt problemlerini tedavi eder ve diğer cilt sorunlarına uygun tedavileri önerir.