SCROLL DOWN

H-100 Plus (Bio Canlandırma)

Dermal Canlandırma ile Doğal Güzelliği Yakalayın.

Bio Canlandırma Tedavileri için H-100 Plus Hyaluronik Asit, kelimenin tam anlamıyla “hayata doğal bir dönüş” olarak çevrilebilir. Biorevitalization H-100 Plus, cildi biyolojik bir şekilde canlandırarak yeniden hayata dönmesini sağlar. Hyaluronik asit, aynı anda birkaç sorunu çözerek hızlı ve güzel bir etki yaratır. Cildi nemlendirmeye, yapısını iyileştirmeye, fibroblastları (cildin sıkılığından ve güzel yüz hatlarından sorumlu olan kollajen ve elastin lifleri) uyarmasına yardımcı olan mükemmel bir antioksidandır.

Dermal Canlandırmanın diğer yararlı etkileri şunlardır:

 • Yüz, boyun, dekolte ve vücut cildinizin gençleşmesini sağlar.
 • Bu yöntem cilt rengini iyileştirir.
 • Cildin istenmeyen kırışıklıklarını ve sarkmalarını giderir.
 • Hiperpigmentasyon yoğunluğunu azaltır.
 • Kuru ve solmuş cildi tedavi eder.
 • Lazerle cilt yenileme ve kimyasal peeling sonrası cildi onarır.
 • Plastik cerrahi sonrası rehabilitasyon için idealdir.
 • Göz altı kırışıklıkları, nazolabial kıvrımlar, genişlemiş yüz gözenekleri ile yüz sebore ve benzeri bölgeler için idealdir.

Bio Canlandırma, hücreler arası süreçleri harekete geçirmek için cildin orta katmanlarına küçük dozlarda ‘Hyaluronik Asit’ uygulayan bir enjeksiyon yöntemidir (mezoterapi türü ) Bu, hücresel metabolizmayı iyileştirir ve dermisi derinlemesine nemlendirir. Bio-canlandırma tedavisi ile cildinizin kalitesi, içten dışa iyileştirilecektir.

Bio Canlandırma Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Bio Canlandırma tedavisinin en önemli faydaları kırışıklık önleyici, nemlendirici ve aydınlatıcı etkisi olmasıdır. Ayrıca;

 • İnce kırışıklıkları ve doku gevşekliğini azaltır.
 • Cildin nemini ve elastikiyetini geri kazandırır.
 • Cildin parlaklığını artırır.

Uygun Adaylar Kimlerdir?

Bio Canlandırma tedavisi, orta derecede yaşlanma belirtileriyle mücadele eden ve kırışıklıkların oluşmasını önleyen 20 yaşın üzerindeki kişiler için önerilir. Yüz, boyun, kollar ve eller için, her yıl birkaç kez tedavi önerilir. Tedavi tüm cilt tipleri için uygundur. Vitaminler, nükleik, amino asitlere ve enzimlere alerjisi olan (veya duyarlı olanların), işlem reaksiyona neden olabileceğinden doktorları ile konuşmaları önerilir.

Kaç Seans Tedavi Gereklidir?

Başlangıçta Bio Canlandırma tedavisi kürü 3 hafta ara ile 3 seanstan oluşur. Cilt sorununa göre 4. seans da önerilebilir.

Kontrendikasyonlar Nelerdir? Uygun Olmayan Adaylar Kimlerdir?

Birkaç gün içinde kaybolan küçük morluklar ve yaklaşık 12 ila 36 saat kalan enjekte edilen bölgede küçük bir şişlik olası yan etkilerden biridir. Hamilelik döneminde de belirli estetik ürünlere alerjisi olan kişilerde tedavi (önerilmez) kontrendikedir.

Tedavi Sonrası Bakım ve İyileşme Süresi Nedir?

Tedavi yapılacak bölgeye bağlı olarak ortalama 20-30 dakika sürer. Yüz bölgesi genellikle yaklaşık 20 dakika sürer. Boyun için ekstra 10 dakika daha gereklidir. Tedaviden sonra günlük aktivitelerinize ve sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz.