SCROLL DOWN

ECM - Elektro Selülit Masajı

Selülit, cildi aşağı çeken ve cilt yüzeyinde çukurlar oluşturan yağ hücreleri boyunca dokunmuş bağ bantlarından kaynaklanır. Doğası gereği genetiktir, bazı kişiler cilt ile altta yatan fasiyal bağlantı arasındaki yağ miktarını azaltarak bu bantlar üzerindeki gerilimi gevşetebilirken, bazılarında sadece selülit vardır ve zayıftırlar. Elektro selülit masajı, bu bağ bantlarını tedavi etmek için özel bir mikro akım kullanır. Bu bağlı bantları hassas bir şekilde tedavi eder ve serbest kalmalarına neden olur. Tedavi edilen cilt serbest bırakıldıktan sonra geri sekerek kendini yumuşatır.

CACI elektro selülit masajı tedavisi;  

 • Selülit görünümünü iyileştirir ve vücudu toparlar.
 • Yağ birikintilerini yok eder, dolaşımı ve lenfatik drenajı uyarır.
 • Toksinleri atarak daha pürüzsüz, sıkı ve çukursuz bir cilt görünümü sağlar.
 • ECM, kalça ve bacakları anında kaldırır, şekillendirir ve toparlar.
 • Bu tedavi masajın terapötik faydalarını mikro akım tedavisinin etkinliği ile birleştirir.
 • İletken merdaneler yağ birikintilerini nazikçe parçalayarak selüliti tedavi eder.
 • Selülit çukurlarını, yağ birikintilerini ve toksinleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


CACI ECM mesajı, daha toplu, daha sıkı ve genel olarak selülitsiz bir görünüm elde etmeye yardımcı olan 30 dakikalık bir tedavidir. İşlem, özel bir selülit tedavi jeli sürülerek ve ardından dolaşımı ve lenfatik drenajı uyarmak için döner başlıklı bir makine kullanılarak gerçekleştirilir.

 • Muhteşem Bir Lifting Etkisi Sağlar.

  CACI ECM- Elektro selülit masajının benzersiz tasarımı, mikro akımla elektrik yüklü 24 iletken silindir kullanır. Bölgeyi yukarı ve yan hareketlerle yoğurur. Bu hareketler selüliti kırar, kalçaları ve bacakları toparlar. Aynı zamanda ağrıyan uzuvları rahatlatır ve sarkık kasları toparlar. Bu tedavi daha çok bacakları ve kalçaları şekillendirmeye odaklanmış olsa da, isimdeki ECM başlığı aslında elektro selülit masajı anlamına gelir.

  Kalça ve bacaklarda dikkat çekici bir lifting etkisi ile selülite odaklanır. Silindirler, belirli sorun alanlarını hedefleyen her bir bireyin vücut hatlarına dönecek şekilde tasarlanmıştır. CACI ECM- elektro selülit masajının uyarıcı etkisi, yağ birikintilerinin parçalanmasına, kasların toparlanmasına ve vücut ölücüsünün azaltılmasına yardımcı olur.

  CACI Elektro Selülit Masajının (ECM) Amacı Nedir?

  CACI Elektro selülit masajı (ECM) selüliti tedavi eder. Portakal kabuğu görünümünü giderir, bacak ve kalça bölgesini anında kaldırır ve şekillendirir. Bu özel tedavi, kalçalarda anında lifting ve şekillendirme ve bacakların toparlanmasını sağlar. Yağ ve selülitin parçalanmasında harika sonuçlar verir.

  Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

  Selülitin türüne bağlı olarak tedavi seansları 6 ila 15 ya da + seans olarak değişir. En iyi sonuçları görmek için diğer selülit tedavileri ile birlikte haftada en az 2 tedavi yapılması önerilir. Sonuçları korumak için her 4 ila 8 haftada bir tamamlama seansı önerilir. Ayrıca etkiyi artırmak için ‘CACI Quantum Selülit Tedavisi’ ile birlikte önerilir.

  CACI Elektro Selülit Masajının (ECM) tedavisi çok yatıştırıcı ve rahatlatıcıdır. Özel bir bakıma ihtiyaç yoktur. 1 seanslık tedaviden sonra önemli iyileşme görülebilir. Mikro akımın faydaları kümülatiftir. Toksinlerin atılmasına yardımcı olmak için tedavi gününde ve her seanstan sonra su alımını artırması tavsiye edilir.

  Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

  CACI mikro akım tedavileri güvenlidir ve prosedürün herhangi bir yan etkisi yoktur. Mikro akım tedavisi uzun yıllardır tıpta güvenle kullanılmaktadır ve mikro akım enerjisinin kaslara veya cilde zarar verme tehlikesi yoktur.

  CACI Elektro Selülit Masajının (ECM) tedavisinin kontrendikasyonları; hamile kadınlar, kanser, epilepsi, şeker hastalığı, kalp rahatsızlığı, kalp pili, tromboz, tedavi bölgesinde cilt hastalığı veya cilt lezyonları, son 6 ayda ameliyat olan kişiler için uygun değildir.